درباره ما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مجموعه نانو لیزر

برش لیزر فلزات

لیزر فلزات

برش فلزات

حکاکی لیزر

فروش انواع ماشین آلات لیزر فلزات

با استعانت از حضرت باریتعالی بر آن شدیم تا مرکزی تاسیس نماییم که در این مرکز از کار آزموده ترین، متخصص ترین و با تجربه ترین مهندسین، تکنسین ها و اپراتورهای سیستم های لیزری، پاسخگوی نیازهای صنایع و حرفه های مختلف باشیم.
مجموعه نانو لیزر با بیش از 10 سال سابقه در خصوص ساخت، فروش و خدمات دستگاه های مختلف لیزر با تکیه بر توانایی و تجربه و پشتکار خود توانسته است خدماتی در سطح بسیار بالا به مشتریان خود ارائه دهد و همواره مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است.
از آنجایی که علم و تکنولوژی لیزر روز به روز در حال تحول است مفتخریم که توانسته ایم همگام با این علم پیشرفت کنیم. در طول این سالها توانسته ایم ماشین آلات به روز دنیا را جایگزین سیستم های لیزری قدیمی نماییم و همراه با آن تکنیک های علم لیزر را بر روی این دستگاه ها پیاده سازی نماییم که صد البته این پیشرفت به جز خواست خداوند متعال و حمایت صنعتگران و فعالان عرصه صنعت کشورمان امکان پذیر نبوده است.
اکنون با کوله باری از تجربه در بخش های مختلف لیزر با تعهد، احترام و تکریم مشترین عزیزمان تمام قوای خود را برای خدمت رسانی به شما عزیزان در اختیار گرفته ایم.
مدیریت
مدیریت
نانو لیزر